آموزشگاه آموزش آرایشگری مردانه اعتدال

دوره های آموزش آرایشگری مردانه

مشاوره رایگان

رشته کار با ماشین اصلاح

یکی از زیر شاخه های رشته آرایشگری و پیرایشگری مردانه ، رشته کار با ماشین اصلاح است . در این رشته تمام آموزش های تخصصی جهت فراگیری تکنیک های ماشین اصلاح به هنرجویان داده می شود . برای ورود به یک شغل پر درآمد و صد البته جذاب نیازمند آموزش و تعالیم حرفه ای هستیم .

در میان آکادمی های متعدد که به صورت قانونی در حال ارائه رشته های آرایشگری هستند ، آکادمی اعتدال با کادری مجرب و متخصص از خدمت رسانی بیشتری بهره مند بوده و به صورت تمام عیار تکنیک های لازم را به متقاضیان و هنرجویان ارائه می نماید .

معرفی رشته کار با ماشین اصلاح

هر حرفه ای نیازمند ابزار و تجهیزات خاصی است . حتی اگر هفت خان رشته آرایشگری مردانه را پشت سر بگذارید ، اما عملا با ماشین اصلاح و یا فید و سایه روشن غریبه باشید ، از لیست آرایشگر حرفه ای و کار بلد حذف خواهید شد . اصلا آرایشگری را همه با ماشین اصلاح می شناسند .

پس بعد از فراگیری آموزش های مقدماتی بایستی وارد رشته فید و سایه روشن شوید . این رشته جذابیت های خاص خودش را دارد ، تغییراتی قبل و بعد افراد پس از پیرایش باور کردنی نیست ، با چند دقیقه کار از یک فرد ژولیده و نا مرتب به یک شازده و یا در اصلاح جنتل من می سازید .

رشته کار با ماشین اصلاح مجموعه ای از تکنیک ها و فنون مختلف بوده که به صورت مجزا به هنرجویان آموزش داده می شود . در گذشته تنها موزر وسیله سلمانی و آرایشگری بوده و کارایی چندان بالایی نداشت ، اما ماشین اصلاح در حال حاضر دارای پیچیدگی های بیشتری بوده و به قابلیت های آن اضافه شده است ، از این رو برای کار با این دستگاه نیازمند مهارت های مختلفی هستیم .

البته به تنهایی استفاده از ماشین اصلاح کافی نیست ، آرایشگری و پیرایشگری مردانه به واسطه ماشین اصلاح یک کار تخصصی بوده که به سادگی انجام نمی شود ، اما با شرکت در دوره آموزش رشته کار با ماشین اصلاح به بهترین نحو ممکن به یک استاد در این حرفه تبدیل خواهید شد ، که شعر ایا استاد سلمانی که سر داره سامانی برایتان سرودنی است .

آموزش رشته کار با ماشین اصلاح 

شرکت در یک دوره و آموزش مهارت های لازم به شما کمک می کند ، تا در یک بازه زمانی کوتاه به یک استاد حرفه ای و متخصص تبدیل شوید . رشته کار با ماشین اصلاح کاملاً جامع بوده و هر آنچه که در رابطه با فید و سایه روشن نیاز است ، را تدریس خواهد نمود .

آکادمی اعتدال یکی از برگزار کننده این دوره بوده که اساتید مجرب و کار آزموده را برای تدریس به هنرجویان استخدام کرده است . آشنایی با انواع فید و سایه ، روشن ماشین اصلاح و نحوه کار با ماشین از جمله آیتم‌های مهم این دوره بوده که به صورت مجزا و ترکیبی آموزش داده می شوند .

یکی از ویژگی‌های خاص این دوره و ثبت نام در آکادمی اعتدال دریافت دیپلم رسمی می باشد ، در حقیقت شما در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش‌های لازم را دریافت می کنید و با مدرک معتبر راهی بازار کار خواهید شد . 

مدت زمان آموزش رشته کار با ماشین اصلاح

در حال حاضر رشته کار با ماشین توسط آکادمی های متعددی برگزار می‌شود ، یک بازه زمانی استاندارد برای این دوره تعریف شده که اغلب موسسه های آموزشی از این قانون پیروی می کنند .

به حالت عادی این دوره آموزشی بین بازه ۱۵ تا ۲۰ روز متغیر بوده و به عبارتی سه هفته آموزشی برای فراگیری کار با ماشین اصلاح نیاز است ، نیمی از این تایم به آموزش‌های عملی و نیمی دیگر به آموزش های تئوری اختصاص داده شده است .

البته نوع آموزش ارائه شده در میان موسسات مختلف کاملا متفاوت بوده که درجه کیفیت آموزش های ارائه شده یکسان نمی باشد . معمولاً هفته‌ای دو الی سه جلسه با در نظر گرفتن روزهای تعطیل موسسات مختلف این دوره آموزشی را برگزار می‌کنند .

مزیت دوره کار با ماشین اصلاح ارائه شده در آکادمی اعتدال

آکادمی اعتباری یک به‌روز‌رسانی در دوره های آموزشی خود ایجاد نموده است ، به دوره آموزش کار با ماشین اصلاح ، زمان بیشتری اختصاص داده شده و هنرجویان یک روز در میان بدون در نظر گرفتن روزهای تعطیل تحت آموزش قرار خواهند گرفت .

هر هنرجو یک استاد و راهنما داشته که به صورت اختصاصی در اختیار ایشان قرار می‌گیرد ، از همان ابتدا کلاس های عملی و تئوری با استفاده از مدل اجرا شده و هیچ گونه مانکنی در طول این دوره مورد استفاده قرار نخواهد گرفت . آموزش‌های عملی باعث شده تا فضای محیط کار کاملاً بازسازی شود .

با توجه به این که کار با ماشین اصلاح یا فید و سایه روشن نیازمند دقت فراوانی است و امکان بریدگی و ایجاد زخم وجود دارد ، بهتر بوده بر روی مدل های زنده اجرا شود که خوشبختانه آکادمی این بستر را برای هنرجویان خود فراهم نموده است ‌.

در این دوره نه تنها انواع فید و سایه روشن آموزش داده می شوند ، بلکه تکنیک های اجرای انواع فید ژورنالی نیز تدریس خواهد شد . در بسیاری از موارد مشتری ها با ارائه عکس و مدل خواهان انجام فید و سایه روشن هستند ، به همین دلیل لازم بود تا در دوره آموزشی این نوع فید به خوبی تدریس شود .

البته یکسری فید های بی نام و ابداع شده نیز وجود دارند ، که فراگیری آن ها یک مزیت به شمار آمده و قطعاً هنرجویان با تخصص بیشتری راهی بازار کار می‌شوند که البته آکادمی اعتدال در دوره آموزش خود این آیتم را نیز اضافه نموده است .

پشتیبانی از رشته کار با ماشین اصلاح 

زمانی که آکادمی اعتدال را به عنوان خفن ترین و بهترین موسسه آموزشی پیرایشگری و آرایشگری مردانه معرفی می کنیم ‌. بی اساس نبوده و دلایل خاصی داریم ، حمایت بعد از دوره از جمله مهم ترین آیتم این موسسه می باشد‌ .

شما به عنوان هنرجو کاملاً از حمایت و پشتیبانی آکادمی اعتدال بهره مند خواهید شد ، اگر پس از دریافت گواهی خود ، نیازمند کسب اطلاعات بیشتری باشید و یا در طول دوره احساس کنید آموزش های دریافتی کافی نیستند و بایستی ساعت بیشتری را برای این امر اختصاص دهید ، با هیچ گونه مخالفتی از سمت آکادمی اعتدال مواجه نخواهید شد .

در روزهای پنجشنبه و جمعه کلاس های جبرانی رشته کار با ماشین اصلاح برای تمامی هنرجویان به صورت اختصاصی برگزار می‌شود ، سبک های فید و سایه روشن مدام در حال به روز رسانی و تغییر هستند .

پس از ابداع یک سبک جدید آکادمی برای شما فراخوان ارسال می‌کند تا این سبک را آموزش ببینید ، البته این حمایت و پشتیبانی تا ۱۰ سال ادامه دارد . آکادمی اعتدال سکوی پرتاب شما به سمت اهدافتان خواهد بود .

آیتم های رشته کار با ماشین اصلاح

نام دیگر رشته کار با ماشین اصلاح ، فید یا سایه روشن است . از این رو لازم بوده تا به خوبی انواع ماشین اصلاح ، نحوه کار با آن ها ، ویژگی ها و آیتم های هر کدام از این دستگاه ها آموزش داده شود . انواع فید و سایه روشن در سبک ها و متد های متعدد جزو آیتم های این رشته می باشد . در حقیقت با شرکت در دوره آموزش رشته کار با ماشین اصلاح آکادمی به خوبی با موارد زیر آشنا خواهید شد ؛

ماشین اصلاح :

ماشین اصلاح سر و صورت با موتور چرخشی DC : کلیپر ( clipper ( و تریمر ( Trimmer )

ماشین اصلاح سر و صورت با موتور چرخشی AC

ماشین اصلاح سر و صورت با موتور بوبینی AC

ماشین اصلاح سر و صورت دارای مدل های متنوعی بوده که هر کدام از آن ها کارایی خاصی دارند . تیغه ها و شانه های این دستگاه ها متفاوت بوده که برای انجام موارد خاصی مانند خط زنی ، سایه روشن و غیره مورد استفاده قرار می گیرند ، در دوره کار با ماشین اصلاح کلکسیونی از مهارت ها را فرا خواهید گرفت .

انواع فید :

فید منظم و شفاف

فید نا منظم و مات

فید ساده

اسکین فید

فید با حد بالا

فید با حد پایین

برست فید

تیپر یا فید شقیقه

فید گردن

همان گونه که در موارد بالا مشخص است ، فید دارای مدل های متعددی بوده که آکادمی ابتدا تک تک آن ها را کاملاً حرفه ای و تخصصی آموزش می دهد . 

ثبت نام در رشته کار با ماشین اصلاح

اگر در جستجوی موفقیت به واسطه مهارت و یا حرفه ای هستید ، لازم نیست شغل های متعدد را بالا و پایین کنید . ما به شما یک شغل جذاب و فوق العاده را معرفی خواهیم کرد . پیرایشگری و آرایشگری مردانه بدون هیچ گونه چالشی با درآمد بسیار زیادی روبرو است .

چنین مهارت هایی به شما کمک می کند تا به سرعت به اهداف خود برسید و درآمد ایده آل خود را کسب کنید . اما چگونه ؟ قطعا کسانی موفق خواهند شد که تمام نکات و تکنیک و فنون این حرفه را کسب کند . یکی از شاخه ‌های این رشته ، کار با ماشین اصلاح است .

هر شغل ابزار خاص خود را داشته ، که البته ابزار پیرایشگری و آرایشگری ماشین اصلاح است . ثبت نام در رشته کار با ماشین اصلاح به شما کمک می کند تا سریع‌تر به اهداف خود برسید و با توانایی بیشتری وارد بازار کار شوید .‌ در حال حاضر آکادمی های مختلفی این رشته را ارائه می نمایند . اما هیچ تضمینی وجود نداشته که با شرکت در این دوره ها حرفه ای و متخصص شوید .

شک نداشته باشید که آکادمی اعتدال دقیقا همان چیزی است که در جستجویش هستید ، یک بستر امن راحت و تخصصی در کنار تجهیزات و ابزارهای مختلف که دوره های آموزشی را به صورت فشرده و تکنیکی ارائه می‌دهند . برای ثبت نام در این دوره از طریق وبسایت این مرکز اقدام کنید و هر چه سریع تر به رویاهای خود دست یابید .

گواهی و دیپلم کار با ماشین اصلاح

در حال حاضر برای ورود به بازار کار نیازمند پروانه کسب خواهیم بود ، که البته دریافت پروانه ملزم به کسب مدرک است ‌. به همین دلیل هنرجویان تنها برای درک مطلب وارد دوره های آموزشی نمی‌شوند ، بلکه هدف ایشان کسب مدرک نیز می باشد . آکادمی اعتدال پس از آن که دوره های تئوری و عملی به پایان رسید و پس از آن آزمون کتبی و عملی را برگزار می‌کند .

طی این آزمون تمامی مهارت ها و تخصصی ها نظیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، تایید شدگان در این آزمون ها مفتخر به گواهی و دیپلم کار با ماشین اصلاح خواهد ، این مدارس از نظر مالی و چه از نظر غیر مالی برای هنرجویان مزایای بیشماری دارد . 

حرف آخر

رشته کار با ماشین اصلاح یکی از مهارت های لازم در حوزه آرایشگری و پیرایشگری مردانه است ، می توان بدون وسایل آشپزخانه آشپزی کرد ؟ و یا بدون ساز و آلات موسیقی نواخت ؟ قطعا خیر! در حال حاضر ماشین های متعددی ساخته شده اند که به عنوان ماشین اصلاح سر و صورت مورد بهره‌برداری و استفاده قرار می‌گیرند .

آرایشگر و پیرایشگر بایستی تک تک ماشین ها را بشناسد و بتواند با استفاده از آنها مهارت خود را به نمایش بگذارد . به کسی که یک قیچی به دست گرفته استاد سلمانی نمی گویند ، به همین دلیل لازم بوده تا تمامی متقاضیان این رشته در شاخه های مختلفی همچون رشته کار با ماشین اصلاح شرکت کنند .

در میان انواع آکادمی های ارائه دهنده دوره های آموزشی پیرایشگری و آرایشگری مردانه آکادمی اعتدال تمام قد در کنار شما بوده و آموزش صفر تا صد این حرفه را در شاخه ها و زیر مجموعه های مختلف برگزار می‌کند . شرکت در دوره های آموزشی آکادمی اعتدال همچون سوار شدن بر روی منجنیق برای پرتاب به سمت موفقیت خواهد بود .

+800 مدرک صادر شده

+600 مشغول به کار

+200 درحال آموزش

+100 مهاجرت کاری

سوالات متداول

سوال

جواب

دوره ها گالری بلاگ درباره ما تماس با ما